• +48 507 333 583
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oferta detektywistyczna dla osób prywatnych

Czasami w życiu dochodzi do sytuacji, w których prywatny problem nabiera takich rozmiarów, że nie jest możliwe poradzenie sobie z nim bez skorzystania z pomocy profesjonalnego podmiotu. Trudne sprawy rozwodowe (np. powiązanie z kwestią zdrady) czy spadkowe (m.in. wymagające poszukiwań) można rozwiązać, decydując się na wsparcie biura detektywistycznego. Takie podmioty wiedzą, w jaki sposób uzyskać niezbędne informacje i potrafią przeprowadzić czynności w sposób staranny, rzetelny oraz w pełni zgodny z prawem.

Oferta usług detektywistycznych dla osób prywatnych

Nasze biuro prowadzi działania w takich obszarach jak:

• Sprawy rozwodowe
• Obserwacja osób
• Bezpieczeństwo rodziny (w ramach kontaktu z substancjami psychoaktywnymi)
• Sprawy spadkowe
• Poszukiwania osób
• Wykrywanie podsłuchów, kamer, GPS
• Informatyka śledcza
• Kontrobserwacja

W ramach tych obszarów dostarczamy klientowi wymagane informacje, które mogą stanowić dowody w trakcie postępowania sądowego. Wszystkie działania przeprowadzamy w sposób bezpieczny, zapewniający spokój zleceniodawcy oraz jego rodzinie.

%MCEPASTEBIN%

1. Sprawy rozwodowe

Dowody zdrady nie zawsze są tak oczywiste jak może się to wydawać, ich odkrycie wymaga dużego doświadczenia, wiedzy oraz dyskretnych metod śledczych. Rozpad małżeństwa jest bardzo dużym przeżyciem dla całej rodziny. Towarzyszące takim wydarzeniom emocje- stres czy obawa o przyszłość są tylko jedną stroną medalu. Drugą są kwestie formalne – orzeczenie o winie, które w następstwie ma ogromny wpływ na opiekę nad dziećmi, podział majątku czy alimenty. Walka o swoje prawa wymaga bezsprzecznego udowodnienia winy współmałżonka, który dopuścił się zdrady, natomiast wiarygodność przedstawianego w sądzie materiału dowodowego ma kluczowe znaczenie dla powodzenia sprawy.

Działania operacyjne w zdradzie to dyskretna obserwacja detektywistyczna, której istotą jest potwierdzenie lub wykluczenie niewierności partnera oraz zebranie materiału dowodowego, jeśli zdrada faktycznie ma miejsce. Oznaki zdrady mogą wcale nie być oczywiste – prywatni detektywi rozwieją twoje wszelkie wątpliwości.

Nasze biuro skupia się na zdobyciu niezbędnych informacji, tak aby nie naruszyć interesów żadnej ze stron poprzez pochopnie wyciągnięte wnioski. Działania śledcze obejmują obserwację oraz dokumentowanie spotkań ze wskazaniem miejsc i danych osób, z którymi partner się spotyka. W ramach podsumowania klient otrzymuje szczegółowy raport z wynikami obserwacji. Raport wsparty jest dokumentacją zdjęciową, nagraniami audio oraz video.

2. Obserwacja osób

Istotą obserwacji osób jest zdobycie rzetelnych informacji, dotyczących działań osoby obserwowanej. Może to dotyczyć sfery zawodowej, spotkań biznesowych, prywatnych, nawiązywania nowych kontaktów czy rozwodu z orzeczeniem o winie.

 Obserwacja osób polega na dyskretnym pozyskaniu kluczowych z punktu widzenia klienta danych. Proces przebiega w sposób zgodny z prawem oraz tak by osoba obserwowana nie dowiedziała się o usługach, które dla Państwa świadczymy. W zależności od rodzaju sprawy, obserwacje osób i miejsc generują zróżnicowany czas, potrzebny do uzyskania kompletnych i rzetelnych materiałów. Dla detektywa priorytetem jest zgromadzenie faktów, które zadowolą zleceniodawcę, oraz pozwolą mu dzięki zdobytym informacjom, polepszyć swoje działania, a także uchronić się przed niepożądanymi skutkami nieetycznych zachowań.
Efektem obserwacji jest precyzyjny, opracowany przez śledczego raport, zawierający wszystkie pozyskane informacje.

3. Bezpieczeństwo rodziny

Jeżeli podejrzewasz, że bliska Ci osoba, partner, dziecko ma kłopoty ze względu na używanie substancji psychoaktywnych, towarzystwo w jakim przebywa, hazard czy jakiekolwiek inne zagrożenia możemy pomóc Ci wykluczyć lub potwierdzić twoje obawy. Jeśli masz złe podejrzenia, chcesz ochronić bliską osobę, skontaktuj się z nami i skorzystaj z profesjonalnych usług świadczonym w naszym biurze.

Podejmiemy się dyskretnej obserwacji, pomożemy także zorganizować odpowiednie testy, przeanalizujemy również potencjalne zagrożenia środowiskowe i towarzyskie.

W przypadku potwierdzenia występowania zachowań, świadczących o uzależnieniu szczególnie istotne jest natychmiastowe rozpoczęcie działań prowadzących do podjęcia leczenia, zwłaszcza w przypadku osób młodych, dla których zmiany wywołane uzależnieniem mogą być nieodwracalne.

4. Sprawy spadkowe

W zakresie działań detektywów jest ustalenie wszystkich potrzebnych informacji. W toku toczącego się śledztwa ustalamy adresy, miejsce zameldowania i zamieszkania, dane personalne, status życiowy, ustalamy czy spadkobierca żyje, a jeśli nie, dostarczamy stosowną dokumentację, potwierdzającą zgon, ustalamy powinowactwo i relacje między spadkobiercami i wspieramy działania, umożliwiające kompleksowe przeprowadzenie sprawy spadkowej.

Pomimo jasno sprecyzowanego prawa regulującego sprawy spadkowe, w niektórych kwestiach są to formalności bardzo osobliwe, niekiedy wymagające pomocy doświadczonego detektywa. Niezbędnym elementem do przeprowadzania takich działań jest doświadczenie i wypracowane na przestrzeni czasu wyczucie, które będzie gwarancja nienaruszenia delikatnej struktury relacji rodzinnych.

Detektywi zajmują się poszukiwaniem spadkobierców, w przypadku dziedziczenia zarówno testamentowego, jak i beztestamentowego. Stosując odpowiednie kroki, dostarczamy niezbędnych informacji do jak najszybszego zakończenia spraw spadkowych, które w praktyce bardzo często mogą trwać wiele miesięcy, a nawet lat.

5. Poszukiwania osób

Poszukiwanie osób przybiera bardzo różne formy. Zdarzają się sytuacje, w których osoba poszukiwana ukrywa się intencjonalnie, a jej działania skoncentrowane są na zacieraniu swoich śladów i unikaniu odnalezienia. W wielu przypadkach poszukiwanie osób zaginionych sprowadza się do odszukiwania śladów osób, które z różnych przyczyn nie mogą wrócić do bliskich. Zdarzają się również skomplikowane sytuacje rodzinne, w których mają miejsce porwania rodzicielskie – kiedy zachodzi konieczność natychmiastowego odnalezienia porwanego dziecka. W jeszcze innych przypadkach działania operacyjne polegają na poszukiwaniu krewnych, spadkobierców i osób z którymi z różnych przyczyny utracono kontakt.

W celu ustalenia spójnej strategii, która ma za zadanie jak najszybsze dotarcie do zaginionego człowieka, w pierwszej kolejności  detektywi  ustalają jak najwięcej informacji dotyczących poszukiwanego. Zebranie ich pozwala na przygotowanie zarysu dalszych działań. Ważnym aspektem jest też to, że dzięki naszej skrupulatności każdy najmniejszy nawet sygnał jest bardzo dokładnie rozpatrywany. Analizujemy rzetelnie każdą poszlakę i ślad, który może mieć wpływ na przebieg postępowania, czy zmienić jego tok.

6. Wykrywanie podsłuchów, kamer, gps

Zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni coraz częściej mogą spotkać się z zainstalowanym podsłuchem w najbliższym otoczeniu. Działania takie mają najczęściej na celu podjęcie bezprawnych, szkodliwych kroków w kierunku danej osoby lub firmy. Stale rozwijające się narzędzia dostarczają coraz to nowych i trudniejszych w wykryciu technologii, co pozwala na znaczne poszerzenie możliwości inwigilacyjnych.

Oferujemy pełną kontrolę antypodsłuchową, która może obejmować pomieszczenia takie jak biura, pomieszczenia prywatne, samochody, telefony czy komputery.
Bezpieczne, prywatne środowisko, pozbawione zagrożeń wynikających z obecności podsłuchu to niezbędne aspekty do osiągnięcia swoistego komfortu.  

Działania naszych ekspertów wspierane są wysokiej klasy sprzętem. Wieloletnie doświadczenie oraz połączenie wiedzy i zaawansowanej technologii daje pewność niezawodnej skuteczności. Nasze działania zawsze są kompleksowe i dyskretne.

7. Informatyka śledcza

Wraz z rozwojem technologii, telefony przestały być już tylko narzędziem do wykonywania połączeń telefonicznych i wysyłania smsów. To zwykle nasze osobiste bazy danych – archiwa, w których przechowujemy i z pomocą których przetwarzamy ogromne ilości informacji. Informacje bywają swobodne, sprowadzające się do luźnych kontaktów międzyludzkich i podtrzymywania osobistych relacji, ale bywają również newralgicznymi danymi strategicznymi – zarówno w obszarze życia osobistego, jak i zawodowego

Wykrycie inwigilacji w osobistych urządzeniach elektronicznych nie jest wcale łatwe. Biuro detektywistyczne Spectus chroni naszych klientów przed próbą inwigilacji ich urządzeń elektronicznych oraz wspieramy w zdobyciu dowodów w istotnych dla nich życiowo sprawach zawodowych i osobistych.

Po wykryciu programów inwigilujących zajmują się ich bezpiecznym usunięciem, a na życzenie również zabezpieczeniem telefon, komputer czy inne urządzenie elektroniczne przed ponownym atakiem.

Zapewniamy kompleksowe działania mające na celu odzyskanie utraconych danych z każdego rodzaju cyfrowego nośnika oraz pełen wachlarz usług zawężających się do czynności związanych z informatyką śledczą. Dostarczamy naszym klientom skutecznych rozwiązań, popartych specjalistycznymi umiejętnościami i najwyższym poziomem wiedzy.

8. Kontrobserwacja

Kontrobserwacja jest to działanie polegające na wykryciu oraz identyfikacji obserwatorów, którzy podjęli działania inwigilujące i śledcze w stosunku do naszego klienta, a następnie uniemożliwienie pozyskania informacji na jego temat. Celem działań śledczych i obserwatorów jest bowiem dyskrecja i prowadzenie operacji w taki sposób, aby osoba obserwowana nie miała o tym pojęcia.

Istotą współpracy w kontrobserwacji jest w pierwszej kolejności ustalenie czy faktycznie ktoś podąża śladami klienta, sprawdzenie stosowanych metod i ich zakresu, a następnie uniemożliwienie zdobycia jakichkolwiek informacji obserwatorowi.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Strona internetowa cena : www.intermikro.com