• +48 507 333 583
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O firmie

Spectus to biuro detektywistyczne, którego działalność oparta jest przede wszystkim na doświadczeniu oraz wiedzy. Nasze działania mają nieograniczony zasięg terytorialny, realizujemy współpracę na terenie całej Polski i za granicą. Konfrontując się z różnorodnymi sytuacjami, zawsze stawiamy na dyskrecję, pełen profesjonalizm i postępowanie zgodne z prawem.

W trosce o zapewnienie usług na najwyższym poziomie, wraz z doświadczeniem posiadamy wszystkie uprawnienia niezbędne do efektywnego działania w branży. Świadczymy usługi detektywistyczne na podstawie licencji nr 0008355 wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach.

Posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców nr RD-58/2021 który prowadzony jest przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawarte w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń SA.

Każda nasza usługa wykonywana jest z poszanowaniem prawa, zgodnie z ustawą z dnia 6 lipca 2001r. o usługach detektywistycznych. Szanując prywatność naszych klientów, przywiązujemy szczególną wagę do zgodnego z prawem przetwarzania danych, ograniczamy ryzyko wystąpienia naruszeń zabezpieczenia danych oraz ochronę przed ich utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Strona internetowa cena : www.intermikro.com